Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dafina Z. ndihet mire pas nderhyrjes Kirugjike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Dafina Z. ndihet mire pas nderhyrjes Kirugjike   22/2/2009, 01:41

Pas ndėrhyrjes kirurgjike qė ka pasur nė hundė kėngėtarja Dafina Zeqiri, si pasojė e aksidentit qė kishte pėsuar nė qendrėn e skijimit nė Brezovicė, ajo ndihet mė mirė.
“Operacioni ka kaluar mirė dhe tani po ndihem mirė”, ka thėnė Dafina pėr emisionin “Express Live” tė KTV-sė.

Dafina njihet pėr bashkėpunimet e suksesshme, duke veēuar kėto tė fundit, “La vida loca” me Bleron dhe F-Kay, si dhe “Shum nalt" me Capital T dhe 2po2.

Kėngėtarja ka bėrė tė ditur se tash e tutje do tė jetė e fokusuar gjithnjė e mė shumė tek solo karriera. “Do tė ketė shumė kėngė solo”, ka pėrfunduar Dafina.
Dafina Zeqiri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dafina Z. ndihet mire pas nderhyrjes Kirugjike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: