Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Braktiset linja e Modes se Victoria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Braktiset linja e Modes se Victoria   22/2/2009, 01:40

Ėndrra e Victoria Beckham pėr modėn ka pėsuar edhe njė goditje tė radhės, pasi qė linja e xhinseve e kėngėtares ėshtė braktisur nga njė kompani ekskluzive dyqanesh nė SHBA.
Dyqanet amerikane “Henri Bendel and Kitson” mė herėt kishin hequr dorė nga linja e xhinėve ‘dVb’ pėr shkak tė shitjes sė dobėt. Ndėrsa tani edhe bosėt e zinxhirit tė dyqaneve “Saks Fifth Avenue” e kanė bėrė tė njėjtėn gjė.

“New York Post” njofton se kjo ka ndodhur pasi qė pronarėt ishin nevrikosur me Victorian pėr shkak se ia kishte shitur linjėn e fustaneve njė kompanie tjetėr.
Victoria Beckham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Braktiset linja e Modes se Victoria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: