Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Publikohet fotoja e Rihannes pas rrahjes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Publikohet fotoja e Rihannes pas rrahjes   22/2/2009, 01:39

Nё internet ёshtё publikuar fotoja e Rihannёs, pas dhunёs sё ushtruar nga i dashuri i saj Chris Brown.
TMZ ka publikuar foton e realizuar nga policia e Los Angeles, menjёherё pas denoncimit se ajo ishte rrahur nga kёngёtari. Shenjat e dhunės nё fytyrėn e 20-vjeēares nuk kanė nevojė pёr shumė komente.

Pas dhunės sё ushtruar nga Brown, ai u mor nё pyetje nga policia, derisa Rihanna ishte dėrguar nё spitalin Cedars Sinai Medical Center nё Los Angeles.

Grindja qё kishte ndodhur nё veturėn e Brown, kishte si pikė fillimi xhelozinė e Rihannas, e cila kishte akuzuar tё dashurin se iu kishte kushtuar mё shumė vėmendje femrave tjera se sa asaj gjatė njё feste.

Kjo ngjarje ishte edhe shkak i mungesės sё kёngёtares nё ceremoninė e ndarjes sё ēmimeve Grammy Awards.Fotografia e Rihannas pas dhunёs sё ushtruar nё tё nga ish-i dashuri, Chris Brown.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Publikohet fotoja e Rihannes pas rrahjes
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: