Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Twilight 2, Madonna mund te shkruaje kolonen zanore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Twilight 2, Madonna mund te shkruaje kolonen zanore   20/2/2009, 01:46

Madonna mund te jete pjese e projekteve per vazhdimin e filmit te suksesshem “Twilight”.
Sipas faqes ne internet Enterntainment Weekly, kengetarja ka nisur tratativat per te shkruar kenget per serine e dyte te filmit. Eshte perjashtuar fakti qe mbreteresha e popit te kete nje rol ne "New Moon", por do te merret vetem me kolonen zanore.
Hipoteza mund te jete e besueshme per faktin se menaxheri i saj, Guy Oseary, eshte mes producenteve te projektit. Per momentin megjithate, nuk ka asnje kontrate.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Twilight 2, Madonna mund te shkruaje kolonen zanore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: