Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Polici i sė ardhmes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Polici i sė ardhmes   23/11/2007, 18:44

"The Surrogates": Bruce Willis heton vrasjet e roboteve. Tek "Die Hard, 4.0" zgjidh krizen dixhitale momentale ne bote. Tani Willis behet gati per nje tjeter thriller, kesaj here te vendosur ne te ardhmen.

Filmi titullohet "The Surrogates" dhe eshte pershtatja e noveles grafike te shkruar nga Robert Venditti, dhe e vizatuar nga Brett Weldele. Historia vendoset ne vitin 2054. Ne kete moment qeniet njerezore jetojne totalisht te izoluar nga bota, dhe komunikojne me njeri-tjetrin vetem permes trupave artificiale te kontrolluar ne distance.
Bruce Willis interpreton nje polic te ngarkuar me hetimet e vdekjes se disa prej ketyre roboteve. Kur fillon te germoje eshte i detyruar te menjanoje izolimin dhe te veproje si ne kohen e vjeter.

Skenari eshte shkruar nga Michael Ferris dhe John Brancato (Terminator 3(2003), 4(se shpejti)), ndersa ne regji do te jete Jonathan Mostow. Pra ribashkohet skuadra e Terminatorit.

Xhirimet e filmit do te fillojne ne shkurt te 2008, dhe hipoteza eshte qe do te dale ne kinema nje vit me pas. Ne leter projekti eshte shume interesante, per ta pare konkretisht duhet te presim imazhet e para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Polici i sė ardhmes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: