Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore   20/2/2009, 01:42

Protagonistja e "Transformers" Megan Fox eshte vleresuar si aktorja me seksi e filmave fantastiko-shkencore.
Sipas nje sondazhi te Msn Movies, Fox ka marre 33 % te votave ne rreth 60 mije votues, duke lene pas emra te medhej si Halle Berry e Natalie Portman. Berry ka arritur te marre vetem 26 % te votave per interpretimin e saj ne “X-Man”, ndersa Milla Jovovich mban shkallen me te ulet te podiumit me filmin “Elementi i peste”.
Rezultat zhgenjyes per Natalie Portman dhe Carrie Fisher, te dyja protagoniste ne sagen “Lufta e Yjeve”. Sipas shefit te seksionit te kinemase ne Msn, Ed Holden, filmat fantastiko-shkencore dallohen per pjesemarrjen e femrave seksi, duke ngjallur edhe interesin e publikut.
"Transformers" doli ne kinema vetem 2 vjet me pare dhe fale ketij filmi, Megan Fox u kthye ne nje ikone te vertete te Hollywood-it.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: