Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes   20/2/2009, 01:29

Michelle Obama eshte nje ndjekese e modes dhe vezhguese e mire e saj. Mesohet se zonja e pare e SHBA-se ka derguar ne sfilaten e Nju Jorkut nje vezhguese te besuar, e cila do te ndjeke modelet e prezantuara nga stilistet amerikane.
Desiree Rogers, sekretarja sociale e Shtepise se Bardhe, ka shoqeruar drejtoreshen e revistes se modes, “Vogue”, Anna Wintour ne pasarelat njujorkeze, ku jane prezantuar veshjet e sezonit te ardhshem vjeshte-dimer.
Mes emrave qe marrin pjese ne sfilata eshte stilisti Thakoon, i preferuar nga Michelle dhe Donna Karan, qe ka krijuar look-un e femrave ne karriere. Pak dite me pare zonja e pare amerikane u shfaq ne kopertinen e revistes “Vogue”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: