Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eliza Dushku pozon per revisten Maxim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Eliza Dushku pozon per revisten Maxim   20/2/2009, 01:25

Aktorja hollivudiane me origjine shqiptare Eliza Dushku eshte shfaqur ne kopertinen e revistes se famshme amerikane, “Maxim”.
Ajo ka realizuar nje sherbim fotografik, ku ka pozuar vetem me te brendshme dhe ne poza teper provokuese dhe sensuale.
Disa dite me pare aktorja u shfaq perpara publikut ne serialin e ri televiziv "Dollhouse", qe pati premieren ne 13 shkurt. Telefilmi ne fakt nuk u vleresua nga kritika dhe fitimet nuk ishin te medha per ish yllin e serialit "Buffy, the vampire slayer".
Dushku ka qene protagoniste edhe ne disa show televizive dhe telefilma, mes te cileve “Tru calling”, “True Lies”, “Angel and Jay”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eliza Dushku pozon per revisten Maxim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: