Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna ndėrron emrin e kapluar nga kriza e moshės sė mesme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Madonna ndėrron emrin e kapluar nga kriza e moshės sė mesme   23/11/2007, 18:39

Mbretėresha e pop-mzikės, Madonna, nėnė e tre fėmijėve, duket se ka hyrė nė njė konflikt tė dhembshėm me identitetin e saj. Vitin qė vjen, ajo mbush 50 vjet, dhe tash ka kėrkuar nga miqtė qė ta thėrrasin me emrin e mesėm, tė cilin nuk e ka pėrdorur deri mė tash - Louise.
“Madonna na ka thėnė qė tė nisim ta thėrrasim me emrin, Louise, pas 25 vitesh nga koha kur e ka pėrdorur emrin Madonna, e mė pastaj edhe Esther”, kanė thėnė miqtė e kėngėtares pėr “Sunday Express”.
Thuhet se edhe burri i saj (10 vjet mė i ri) Guy Ritchie, po ashtu ėshtė i vetėdijshėm se gruaja e tij, nė gusht tė 2008-sė, do t’i mbush 50 vjet dhe se tash po kalon njė krizė tė moshės sė mesme.
Po kalon nėpėr krizėn e viteve tė mesme”, kanė thėnė miqtė e kėngėtares duke njoftuar se ajo sėrish ėshtė ofruar me shtatė vėllezėrit dhe motrat e saj me tė cilėt dėshiron t’i kujtojė ditėt e fėmijėrisė, tė kaluara nė Michigan.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Madonna ndėrron emrin e kapluar nga kriza e moshės sė mesme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: