Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lind njė viē me dy kokė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lind njė viē me dy kokė!   20/2/2009, 01:04

Lind njė viē me dy kokė!


Ngjarje e pazakontė nė fshatin Lisec tė malėsisė sė Sharrit. Njė lopė parmbrėmė ka lind njė viē me dy kokė, por fatkeqėsisht i njėjti nuk ka arritur tė jetojė as edhe njė orė tė tėrė.

Banorėt e tronditur nga ky fenomen i rrallė tregojnė se nuk mbajnė mend qė tė ketė ndodhur njė rast i tillė qoftė nė fshatin e tyre apo edhe diku nė rrethinė.
Siē edhe mund tė shihet, viēi ėshtė i zhvilluar nė mėnyrė jo tė drejtė. Defektet nė zhvillimin e tij jonormal janė tė dukshme. Por, siē u tha, ajo qė mė sė shumti i ka befasuar banorėt e kėtij vendi, ėshtė se viēi ka lindur me dy kokė.
Mahir Sherifi, fqinji i parė i Abdylgafurit, nė kopenė e tė cilit ka lindur viēi, me habi tregon se nuk mban mend ndonjėherė nė fshatin e tij tė ketė ndodhur diēka kaq befasuese.
“Unė jam rritur nė kėtė vend dhe deri mė tani nuk kam dėgjuar, nuk kanė lindur gjėra tė kėtilla. Ky ėshtė rasti i parė pėr 50 vitet e mija qė i kam jetuar”, tha Sherifi.
Ndonėse askush nuk mban mend qė mė parė tė ketė ndodh njė fenomen i kėtillė, veterinerėt me tė cilėt kontaktoi Alsat, thanė se sipas tyre gjithēka ėshtė normale. Ata, edhe pse nuk pranuan qė tė prononcohen para kamerave, thanė se deri te ky deformim ka ardhur pėr shkak tė incestit mes bagėtive.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lind njė viē me dy kokė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: