Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ngatėrrohet nė pantallonat e tij duke ikur nga policia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ngatėrrohet nė pantallonat e tij duke ikur nga policia   19/2/2009, 22:39

Autoritet policore tė Pensacolas nė Florida kanė thėnė se njė i dyshuar pėr plaēkitje thjesht ėshtė ngatėrruar nė pantallonat e tij derisa po tentonte tė ikė nga vendi i krimit.
Policėt janė paraqitur nė vendngjarje pas aktivizimit tė njė alarmi nė njė dyqan lokal dhe kanė raportuar pėr njė mashkull 37-vjeēar i cili po dilte nga njė dritare e thyer i cili po bartte me veti disa pako cigaresh.

Policėt kanė thėnė se mashkulli ka tentuar tė ikė, por duart pėrplot me cigare ia pamundėsuan atij tė mbajė edhe pantallonat qė i ranė nė fund tė kėmbėve duke e ngatėrruar dhe duke rėnė pėrtokė, para se tė arrinte nė parkingun ku e kishte lėnė automjetin e tij.

Mashkulli ėshtė paditur pėr plaēkitje, hajni dhe posedim tė drogave ilegale. Ai ėshtė duke u mbajtur nė burg.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ngatėrrohet nė pantallonat e tij duke ikur nga policia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: