Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mbi 18.000 njerėz konkurrojnė pėr punėn mė tė mirė nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Mbi 18.000 njerėz konkurrojnė pėr punėn mė tė mirė nė botė   19/2/2009, 22:38

Mbi 18.000 njerėz nga 200 shtete tė botės kanė konkurruar pėr “punėn mė tė mirė nė botė" me shpresė se do tė paguhen mirė pėr tė bėrė pothuajse asgjė dhe duke u kėnaqur nė plazhet e njė ishulli australian.
Kandidatėt pėr “rojtarin” e ishullit tropikal Hamilton, kanė mundėsi qė deri mė 22 shkurt tė paraqiten, derisa konkurrenca tanimė ėshtė shumė e madhe, kanė njoftuar autoritetet nė shtetin Queensland.

Tė interesuarit duhet tė dėrgojnė njė video material me kohėzgjatje prej njė minute, nė gjuhėn angleze, nė tė cilin arsyetojnė pse pikėrisht janė ata tė cilėt do tė janė ideal pėr punėn e ofruar.

Sė bashku me rrogėn prej 150.000 dollarėve australianė (afro 84.000 euro) pėr gjashtė muaj, fituesi nė konkurs do tė pajiset edhe me biletėn e aeroplanit nga vendi i tij i banimit deri nė “ishullin e parajsės".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mbi 18.000 njerėz konkurrojnė pėr punėn mė tė mirė nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: