Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Biel dhe Justin zhvendosen ne New York

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Biel dhe Justin zhvendosen ne New York   19/2/2009, 22:31

Justin Timberlake dhe e dashura e tij Jessica Biel janė zhvendosur nė njė apartament tė pёrbashkёt nё New York.
Ēifti, tė cilėt janё nё lidhje pėr dy vjet, janė fotografuar duke kontrolluar vendbanimin e tyre tё ri nё Manhattan.

“Apartamenti ёshtё i mrekullueshėm. Ai e pёlqen atё!”, ka thёnё nёna e Timberlake, Lynn Harless.

Justin, i cili sё fundit kryesoi listёn e GQ si Mashkulli mё me Stil nė Amerikė, tė hėnėn shfaqi koleksionin mė tė ri nga linja e tij e veshjeve William Rast nė New York Fashion Week, dhe ishte tepėr i shqetėsuar se si do tё pranohen veshjet e tij.

Justin Timberlake dhe e dashura e tij Jessica Biel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Biel dhe Justin zhvendosen ne New York
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: