Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Oskari i Ledger do t’i jepet vajzes se tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Oskari i Ledger do t’i jepet vajzes se tij   19/2/2009, 22:29

Oskari i Heath Ledger do t’i jepet vajzės sё tij Matilda, nė qoftė se aktori fiton trofeun nё ndarjen e ēmimeve prestigjioze gjatё tё dielės.
Heath, i cili u gjet i vdekur nė apartamentin e tij nė New York nė janar tė vitit tė kaluar, ёshtё kandidat pёr Oskar nё kategorinė aktori mё i mirё nё rol dytėsor, pėr rolin e Joker-it nė filmin e fundit Batman, “The Dark Knight”. Dhe nė qoftė se ai fiton, Matilda, 3-vjeēare, do ta merr statujėn.

“Nė rast se Heath Ledger duhet do tё jetё fituesi, statuja do tё ruhet pёr vajzėn e tij nga nėna e saj, Michelle Williams, deri sa Matilda tё arrijё moshėn 18-vjeēare”, ka thёnё Bruce Davis, drejtor ekzekutiv i akademisė.
Aktori i ndjerё Heath Ledger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Oskari i Ledger do t’i jepet vajzes se tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: