Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dougllas ofron kėshilla martese

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Dougllas ofron kėshilla martese   19/2/2009, 22:26

Ylli i filmave Michael Douglas ka porositur ēiftet e famshme tё Hollywoodit tё jenё tё kёndshёm me njёri-tjetrin dhe tё ruajnё martesat e tyre.
Aktori dy herė i martuar thotė se ai ka mėsuar se ka shumё pak ėmbėlsi mes tyre kur dy yje janė nė njė lidhje.

Dagllas, i cili ёshtё i martuar me Catherine Zeta-Jones qė nga viti 2000, thotė pёr HollyScoop.com, “Unė mendoj se duhet tё jeni tė sjellshėm ndaj njėri-tjetrit (ky ėshtė ēelėsi). Shumė herė ne jemi mё tё sjellshёm ndaj njerėzve tё huaj se sa atyre qё i kemi tё afėrt”.
Douglas dhe bashkėshortja e tij Zeta-Jones
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dougllas ofron kėshilla martese
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: