Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Filmi i ri pėr The Fockers

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Filmi i ri pėr The Fockers   19/2/2009, 22:25

Robert de Niro, Bend Stiller dhe Owen Wilson do tė ribashkohen pėr tė xhiruar edhe njė vazhdim tė radhės tė hit komedisė, "Meet The Parents".
Mėsohet se tre aktorėt tashmė janė pajtuar qė tė xhirojnė filmin qė do tė mbajė titullin “Little Fockers”, ndėrsa ky do tė jetė filmi i tretė pas “Meet The Parents” dhe “Meet The Fockers”.

Filmi i ri do tė ketė nė qendėr fėmijėt e karakterit tė Stiller dhe tentativat e tija komike pėr ta kėnaqur vjehrrin e tij, qė luhet nga De Niro.

Wilson, i cili nė filmat paraprakė ka pasur njė rol tė vogėl, pritet qė nė kėtė film t’i jepet hapėsirė mė e madhe.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Filmi i ri pėr The Fockers
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: