Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winslet do tė vishet mė shumė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Winslet do tė vishet mė shumė   19/2/2009, 22:25

Aktorja hollivudiane Kate Winslet frikėsohet se do tė fitojė njė reputacion tė keq pėr lakuriqėsinė e saj nėpėr filma, prandaj ka vendosur qė tė mos zhvishet nė filmat e saj tė radhės.
Aktorja britanike nuk heziton tė zhvishet lakuriq pėrpara kamerave, gjė tė cilėn e ka bėrė nė mė shumė se dhjetė filma tė saj, mirėpo tani ajo ka frikė se do tė kuptohet gabimisht nga adhuruesit e filmit pėr lakuriqėsinė e saj.

“Mendoj se nuk do tė zhvishem nė tė ardhmen. Nuk dėshiroj qė njerėzit tė mė etiketojnė si ‘aktorja e cila zhvishet lakuriq’”, ka thėnė Winslet pėr revistėn “Time”.Kate Winslet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winslet do tė vishet mė shumė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: