Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mel C: Opsioni i vetėm, ribashkimi me Spice Girls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mel C: Opsioni i vetėm, ribashkimi me Spice Girls   23/11/2007, 18:35

Kėngėtarja Mel C ka zbuluar se mundėsia e saj e vetme ka qenė qė tė ribashkohet me grupin e famshėm tė vajzave britanike, Spice Girls, pasi qė katėr anėtaret tjera i kishin thėnė qė do tė shkonin tutje me tė apo pa tė.
“Vajzat mė janė afruar dhe mė kanė treguar se po bashkoheshin pėr njė turne botėrore, me njė album tė kėngėve mė tė mėdha dhe pėr njė lamtumirė tė madhe, dhe unė u kam thėnė ‘Oh jo’”, ka thėnė Mel C. “Ka qenė gjėja e fundit qė kam dashur tė dėgjojė”.
Por, Mel nuk dėshironte tė hidhėronte shoqet e saj tė vjetra.
“Nuk doja qė tė mungoja dhe mė pas tė isha pishman”, ka thėnė ajo. “Gjithashtu nuk doja tė jem personi qė i ndalonte tė kompletohen – kisha frikė se do tė bėhesha ajo qė prishte planet”.
Megjithatė Mel ka pėr qėllim tė vazhdojė tė punojė nė solo karrierėn e saj kur bendi Spice Girls tė ketė kryer turneun nė shkurt tė vitit 2008.
</B>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mel C: Opsioni i vetėm, ribashkimi me Spice Girls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: