Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arrestohet aktori i filmit "The Wrestler"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Arrestohet aktori i filmit "The Wrestler"   19/2/2009, 22:23

Njėri nga aktorėt i cili ka luajtur krahas Mickey Rourke, nė filmin “The Wrsetler” ėshtė arrestuar pėr kontrabandė me drogė dhe pėr sulm ndaj njė polici.
Scott Siegel, i cili edhe nė film ka luajtur rolin e njė dileri, ėshtė akuzuar pėr shpėrndarje tė steroideve dhe pėr sulm ndaj nj polici nė Qarkun Westchester tė New Yorkut.

34-vjeēari ka qenė nėn mbikėqyrje tė zyrtarėve tė forcave anti-drogė dhe ėshtė arrestuar nė momentin kur e kishte marrė njė pako me steroide, njofton “New York Daily News”.
Mickey Rourke nė filmin "The Wrsetler"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arrestohet aktori i filmit "The Wrestler"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: