Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bono pėlqen grupin Girls Aloud

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Bono pėlqen grupin Girls Aloud   19/2/2009, 22:22

Frontmeni i grupit "U2", Bono, ka dėshirė tė fshehtė: tė jetė anėtari i gjashtė i grupit britanik tė vajzave "Girls Aloud".
Hitbėrėsi i kėngės “Beautiful Day” ka qenė i mahnitur nga performancė e vajzave nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Brit Awards, duke shprehur dėshirėn pėr tė kėnduar bashkė me to.

“Mendoj se ‘Girls Aloud’ janė kulmi i muzikės pop. Ata janė njė grup shumė i mirė dhe meritojnė tė jenė nė qendėr tė vėmendjes. Ata kanė gjithēka qė mund tė ketė njė grup i muzikės pop”, ka thėnė Bono pėr “The Sun”.Girls Aloud
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bono pėlqen grupin Girls Aloud
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: