Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Policia paralajmėron shitėsin se tregon barsoleta me policė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Policia paralajmėron shitėsin se tregon barsoleta me policė   19/2/2009, 18:15

Policia paralajmėron shitėsin se tregon barsoleta me policė

Policia i ka dorėzuar shitėsit tė njė dyqani njė paralajmėrim nga gjykata, ku thuhet tė ketė kujdes me barsaletat qė tregon. Bob Singh mendonte se polici qė i bėri vizitė nė dyqanin “Port Talbot” do tė qeshte bashkė me tė kur i tregoi njė barsaletė tė re me
policė. Po polici i tha se kishte dėgjuar shumė ankesa pėr shkak tė historive humoristike qė tregonte. Zoti Singh, 36-vjeēar, ėshtė detyruar tė pranojė se ka gabuar dhe tė premtojė se nuk do tė tregojė mė barsaleta me policė. “Kėtė herė do tė merrem me inteligjencėn e biondeve”, thotė ai.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Policia paralajmėron shitėsin se tregon barsoleta me policė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: