Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Majmunėt rrahėn trajnerin e tyre

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Majmunėt rrahėn trajnerin e tyre   19/2/2009, 18:10

Majmunėt rrahėn trajnerin e tyre

Majmunet e hidheruar kane vendosur qe te denojne trajnerin e tyre te ashper, duke e sulmuar me shkopin e tij. Te tri majmunet jane hidheruar kur kane pare trajnerin duke rrahur shokun e tyre, gjate shfaqjes ne nje treg ne Kinen Lindore.
Trajneri gjate shfaqjes ka dashur qe majmunet t’i detyroje te vozisin biēikleta te vogla.
Njeri nga majmunet e ka kapur per veshi, tjetri e ka terhjekur per floke ndersa i treti e ka marre shkopin e tij dhe ka filluar qe ti bjere derisa shkopi eshte thyer.
Trajneri ka deklaruar se majmunet me pare ishin kafshe te egra dhe se ndoshta shfaqjet e ketilla nuk jane natyrore per ta. “Mesiguri ato ndaj meje kane krijuar ndjenje te urrejtjes”, ka deklaruar trajneri.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Majmunėt rrahėn trajnerin e tyre   19/2/2009, 18:10
_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Majmunėt rrahėn trajnerin e tyre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: