Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Egjiptiani ia ofroi dorėn e vajzės, atij qe e gjuajti Bushin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Egjiptiani ia ofroi dorėn e vajzės, atij qe e gjuajti Bushin   19/2/2009, 18:03

Njė egjiptian ia ofroi dorėn e vajzės sė tij, gazetarit irakian i cili goditi Bushin

Egjiptiani Saad Gumaa ia ofroi sot dorėn e vajzės sė tij 20 vjeēare, gazetarit irakian 29 vjeēar Muntader al Zaidi, i cili para tre ditėve nė konferencėn pėr shtyp nė Bagdad gjuajti me kėpucė drejt presidentit amerikan Xhorxh Bush.
Vajza Amal, studente pėr gazetari nė Universitetin Minij, ėshtė dakorduar me propozimin e babait tė saj.
“Pėr mua do tė jetė nder. Do tė doja tė jetojė nė Irak, sidomos kur do tė isha e martuar me njė hero tė tillė”, deklaroi vajza e re.
Babai i saj thotė se e ka ftuar vėllaun e Al Zaidit, Derham dhe ia ka komunikuar ofertėn.
“Nuk kam asgjė mė me vlerė t’i ofroj se vajzėn time dhe jam i gatshėm vetė t’i siguroj gjithēka qė ėshtė e nevojshme pėr dasmėn”, deklaroi Gumaa.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Egjiptiani ia ofroi dorėn e vajzės, atij qe e gjuajti Bushin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: