Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amerikani fsheh identitetin, por ka tė shkruar emrin nė qaf

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Amerikani fsheh identitetin, por ka tė shkruar emrin nė qaf   19/2/2009, 18:00

Amerikani fsheh identitetin, ndėrsa ka tė shkruar emrin nė qafė

Nje amerikan i kerkuar per dy vepra penale, eshte perpjekur qe te prezentohet me identitet te rreme, por shume shpejt eshte zbuluar nga policia, pasi qe e ka pasur emrin te shkruar ne qafe.
25 vjecari Darnel Frejzer nga Minesota, ka qene i ndaluar ne polici per vjedhje te vetures dhe per shkak te narkotikeve. Ai para policeve ka thene se e ka humbur karten e identitetit, se quhet Darnel Luis dhe se nuk ka asjnefare lidhje me personin qe kerkohet nga policia.
Policia ka hetuar se ne qafen e tij ka tatuazh me shkronja te medha “FREJZER”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Amerikani fsheh identitetin, por ka tė shkruar emrin nė qaf
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: