Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stevie Wonder sėrish pėrformon nė Britani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Stevie Wonder sėrish pėrformon nė Britani   23/11/2007, 18:33

Stevie Wonder ka pėrformuar nė Britani, pas dy vitesh tė plota mungese. Legjenda e muzikės soul ka pėrformuar nė Selfridges, me rastin e hapjes tė njė qendre tė madhe tregtare.
Nė koncertin e tij 30 minutėsh, Wonder ka ekzekutuar shumė hite tė tij, si “Superstition” dhe “My Cherie Amour”. Performimi i tij nė kėtė qendėr tregtare, po ashtu lidhet edhe me dyqanin Wonder Room, ku do tė shiten stolitė e ēmuara, orėt dhe vėra.
Krahas Wonderit, nė kėtė eveniment kanė pėrformuar edhe aktorja e famshme, Kate Hudson, dhe ylli britanik i televizionit, Cilla Black.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Stevie Wonder sėrish pėrformon nė Britani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: