Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 I burgosuri arratiset 3 herė nė 3 ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: I burgosuri arratiset 3 herė nė 3 ditė   19/2/2009, 17:58

I burgosuri arratiset 3 herė nė 3 ditė

Njė person nga veriu i Pensilvanisė rrezikon mė shumė se 30 vite burg, se ėshtė arratisur tre herė nė tre ditė nga rajoni i sherifit. 38-vjeēari, Christopher Stevensnon, nga Oil City, qėndron nė qendrėn e riedukimit nė kontenė Crawford, qė pas arrestimit tė
fundit. Procesi i gjykimit po zhvillohet nė tė njėjtin burg, pasi autoritetet kanė frikė se u largohet pėrsėri. Stevenson u arratis dy herė duke shkelmuar dritaren e pasme tė makinės sė policisė. Dy ditė mė vonė ai theu njė dritare anėsore dhe u largua nga furgoni i sherifit.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
I burgosuri arratiset 3 herė nė 3 ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: