Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vejusha i lė miliona dollarė strehės sė kafshėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Vejusha i lė miliona dollarė strehės sė kafshėve   19/2/2009, 17:56

Vejusha i lė miliona dollarė strehės sė kafshėveFqinjėt e njė vejushe tė apasionaur pas kafshėve nė Skoci kanė mėsuar se ajo kishte qenė milionere dhe se gjithēka ua ka lėnė kafshėve tė lagjes sė saj. Grace Smith, 84-vjeēare kishte mė shumė se 10 milionė dollarė pasuri. Gati gjysmėn e parave ia ka lėnė
“Dogs Trust” dhe pjesėn tjetėr tė tyre organizatave tė kujdesit ndaj kafshėve. Smith nuk u largua nga kjo jetė pa u siguruar se kafshėt e saj do tė ishin nė duar tė sigurta. Qentė, Winnie dhe Harry dhe macja, Puss Puss kanė nė bankė 75 mijė dollarė, “qė tė bėjnė njė jetė tė rehatshme e pa shqetėsime”. Burri i Smith ishte kirurg.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vejusha i lė miliona dollarė strehės sė kafshėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: