Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mban nė gojė akrepin pėr dy minuta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Mban nė gojė akrepin pėr dy minuta   19/2/2009, 17:52

Mban nė gojė akrepin pėr dy minuta

Njė rekord i ri botėror ėshtė arritur nė Pataja tė Tajlandės, nga 39-vjeēarja vendase Nong Na, e njohur ndryshe si “mbreteresha e akrepave”. Gruaja ka mbajtur nė gojė pėr mė shumė se dy minuta njė akrep tė gjallė ( shiko foton ), tė gjatė 18 centimetra, bėjnė tė ditur mediat ndėrkombėtare.
Mė pas, 39-vjeēarja hyri nė njė kafaz xhami me 5 mijė akrepė, ku shpreson tė qendrojė pėr tė pakten 33 ditė, pėr tė thyer rekordin e vendosur nga vetė ajo prej 32 ditėsh nė vitin 2002.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mban nė gojė akrepin pėr dy minuta   19/2/2009, 17:53


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mban nė gojė akrepin pėr dy minuta   19/2/2009, 17:54


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mban nė gojė akrepin pėr dy minuta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mban nė gojė akrepin pėr dy minuta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: