Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Parfumi mė i shitur kėtė Krishtlindje vjen erė mishi tė pjek

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Parfumi mė i shitur kėtė Krishtlindje vjen erė mishi tė pjek   19/2/2009, 17:49

Parfumi mė i shitur kėtė Krishtlindje vjen erė mishi tė pjekur

“Burger King” ka menduar dhuratėn e pėrsosur pėr tė gjithė ata qė duan t’u dhurojnė parfume tė dashurve tė tyre, kolonjė me aromė mishi tė pjekur. “”Flame” ėshtė promovuar si “aroma e joshjes, duke qenė se tė kujton barbekjunė e festave nė oborr”,
raporton “Daily Telegraph”. Shitet nė internet vetėm pėr 2.65 paund dhe nė disa dyqane tė pėrzgjedhura nė SHBA, por jo nė Britani. Madje ka edhe njė adresė nė internet, firemeetsdesire.com, ku reklamohen virtytet e parfumit qė vjen erė mishi tė pjekur. “Flame” nga “BK” ėshtė esenca e tė njėjtės dashuri”, shkruhet nė adresėn e internetit, qė premton se do t’ua prishė mendjen edhe vegjetarianėve.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Parfumi mė i shitur kėtė Krishtlindje vjen erė mishi tė pjek
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: