Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Muntazer al Zaidi - marka e re e kėpucėve nė Algjeri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Muntazer al Zaidi - marka e re e kėpucėve nė Algjeri   19/2/2009, 17:46

Muntazer al Zaidi - marka e re e kėpucėve nė AlgjeriNdėrkohė Muntazer al Zaidi, gazetari qė i gjuajti me kėpucė presidentit Bush, ėshtė kthyer nė njė mit edhe nė Algjeri. Pikėrisht nė kėtė vend dikush ka vendosur tė krijojė pėr nder tė tij njė linjė kėpucėsh.
Prodhuesit Toulmout nė Kabilia kanė vendosur njė prodhim tė ri, tė quajtur Muntazer. Lajmi ėshtė dhėnė nga e pėrditshmja “Liberte”, e cila pikėrisht sot publikon edhe njė karikaturė dedikuar njeriut mė tė kėrkuar tė botės arabe.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Muntazer al Zaidi - marka e re e kėpucėve nė Algjeri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: