Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kumarxhiu padit kazinonė pėr 900 milionė dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kumarxhiu padit kazinonė pėr 900 milionė dollarė   19/2/2009, 17:45

Kumarxhiu padit kazinonė pėr 900 milionė dollarė

Njė kumarxhi australian, i cili humbi miliona dollarė nė kumar, ka paditur njė prej kazinove mė tė mėdha nė Australi, me pretendimin se ishte vėnė nė shėnjestėr tė menaxherėve edhe pse ata e dinin se kumari i ishte bėrė sėmundje.
Harry Kakavas padit “Crown Casino” nė Melbourne pėr dėme psikologjike dhe materiale. Nė kėtė kohė, pronari i ndėrtimeve Kakavas ishte ndaluar nga ēdo kazino nė vend, por kjo kazino e lejoi tė hynte me gjithė ndalimin. “Crown” ėshtė nė pronėsi tė miliarderit James Packer, i cili kohėt e fundit inauguroi edhe kazinonė nė Kinė. Pėrfitimet e kompanisė vitin e kaluar ishin 370 milionė dollarė australianė.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kumarxhiu padit kazinonė pėr 900 milionė dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: