Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Maqedonia nuk e jep mercedesin e Titos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Maqedonia nuk e jep mercedesin e Titos   19/2/2009, 17:37

Maqedonia nuk e jep mercedesin e Titos

Portali kroat index.hr shkruan se Qeveria e Maqedonise nuk do ta shese modelin e vjeter te Mercedes te vitit 1947, i cili ka qene ne sherbim te kryetarit te Jugosllavise, Josip Broz Tito.
Ne te vertete, per kete antikuitet i cili eshte nje rariret i vecante ne treg, prodhuesi gjerman ka ofruar tre modele me te reja dhe me luksoze.
Vetura ka qene e ndertuar me duar, ndersa ne kohen e saj ka kaluar vetem 50 mije kilometra dhe eshte ne gjendje te shkelqyeshme. Qe nga pavaresia e Maqedonise, asnje nga politikanet nuk e ka shfrytezuar. Gjate 16 viteve te kaluara ne Shkup kane arritur shume oferta, por te gjitha Maqedonia i ka refuzuar dhe prandaj mendohet se do ta refuzoje edhe kete te fundit.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Maqedonia nuk e jep mercedesin e Titos   19/2/2009, 17:37
_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Maqedonia nuk e jep mercedesin e Titos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: