Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Emrat e preferuar nė vitin 2008,CocaCola,Gummy Bear,H.Potter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Emrat e preferuar nė vitin 2008,CocaCola,Gummy Bear,H.Potter   19/2/2009, 17:29

Emrat e preferuar nė vitin 2008, Coca Cola, Gummy Bear, Harry Potter

Autoritetet nė Queensland, Australi kėtė fundvit kanė publikuar emrat e ēuditshėm tė bebeve dhe personave tė rritur qė kanė ndryshuar emėr. Mes tyre mund tė lexojmė edhe emrat “Coca Cola” dhe “Gummy Bear”.
Avokati i Pėrgjithshėm nė Queenland, Kerry Shine, thotė se kėtė vit tė ri nuk kanė ndėr mend tė lejojnė prindėrve tė rinj t’u vėnė emra tė ēuditshėm bebeve. “Prindėrit kanė qenė tė lirė tė shprehin fantazinė me emrat e bebeve, por kėtė vit do tė bėhen pėrjashtime. Emrat e markave apo titujt zyrtarė nuk do tė lejohen”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Emrat e preferuar nė vitin 2008,CocaCola,Gummy Bear,H.Potter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: