Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gruaja ankohej ē’do ditė, burri luan loto dhe fiton 4.2 mili

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Gruaja ankohej ē’do ditė, burri luan loto dhe fiton 4.2 mili   19/2/2009, 17:24

Gruaja ankohej ē’do ditė, burri luan loto dhe fiton 4.2 milion $

Gruaja qaramane e nxiti bashkėshortin tė blejė biletė lotarie dhe ai fitoi 4.2 milionė dollarė. Zelandezi nga Auckland, e bleu biletėn dy minuta para se shitjet tė mbylleshin tė shtunėn nė mbrėmje.
“Gruaja kishte gjithė javėn qė ankohej se nuk kemi para, kėshtu shkova dhe bleva biletėn, pak para se tė mbylleshin”, thotė bashkėshorti me fat, i cili nuk do tė identifikohet. “Duhet tė kem qenė klienti i fundit atė natė”, thotė ai. “Jam kaq i kėnaqur qė gruaja ime ankohet”, shton pėrsėri. Familja me shumė fėmijė i dha fund problemeve ekonomike nė kėtė mėnyrė.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gruaja ankohej ē’do ditė, burri luan loto dhe fiton 4.2 mili
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: