Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qeni qė rriste nė shtėpi i doli dhelpėr e bardhė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Qeni qė rriste nė shtėpi i doli dhelpėr e bardhė   19/2/2009, 16:27

Qeni qė rriste nė shtėpi i doli dhelpėr e bardhė

Njė kinez u trondit kur zbuloi se qeni qė rriste prej mė shumė se njė viti nė tė vėrtetė ishte njė dhelpėr e rallė arktike. Zhang, nga Tunkou, mendoi se bleu njė qen tė bardhė pomerain pėr 60 paund njė vit mė parė gjatė njė udhėtimi biznesi.
Por qeni vėshtirė se zbutej, shpesh kafshonte dhe kishte disa karakteristika tė ēuditshme. “Nuk lehte, por bėnte zhurma tė vogla, ndėrsa bishti bėhej gjithnjė e mė i gjatė”, thotė ai. Problemi nisi nė verė, kur qeni mbante erė edhe pse lahej ēdo ditė. Atėherė ai iu drejtua kopshtit zoologjik, ku i thanė se ishte dhelpėr.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qeni qė rriste nė shtėpi i doli dhelpėr e bardhė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: