Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berluskoni dhe ora me fytyrėn e Obamės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Berluskoni dhe ora me fytyrėn e Obamės   19/2/2009, 16:20

Berluskoni dhe ora me fytyrėn e Obamės

Pasi beri gafin me deklaraten se kryetari i sapozgjedhur amerikan eshte “i rrezitur”, kryeministri italian Silvio Berluskoni erdhi te enjten ne Bruksel duke u argetuar me nje ore me fytyren e Obames.
“Nuk do ta mbaj kete ore, e morra vetem qe t’i bej koleget te qeshen”, deklaroi Berluskoni.
Berluskoni nuk kerkoi falje per gafin e tij ne samitin e BE-se ne nentor kushtuar krizes financiare, kur deklaroi se Obama eshte “i ri, terheqes dhe i rrezitur”. Berluskoni deklaron se vetem ka dashur t’i jep komplimente kryetarit te sapozgjedhur amerikan.
Ora, e kaltert me yje te bardha, mesiguri eshte nje nga suveniret per kapmanjen parazgjedhore te Obames.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Berluskoni dhe ora me fytyrėn e Obamės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: