Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mėsuesja rrezikon largim nga puna sepse nuk beson babadimrin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Mėsuesja rrezikon largim nga puna sepse nuk beson babadimrin   19/2/2009, 16:18

Mėsuesja rrezikon largimin nga puna sepse nuk e beson babadimrin

Njė mėsuese e shkollės fillore rrezikon vendin e punės, pasi bėri qė tė 25 nxėnėsit e saj t’ia plasin tė qarit kur ajo u tha se plaku i Vitit tė Ri as qė ka ekzistuar ndonjėherė. Mėsuesja u tha: “Dhuratat ditėn e Krishtlindjes ua lėnė prindėrit”,
kur ata nisėn tė shprehnin se ēfarė do tė donin t’u sillte babagjyshi. Klasa me 7-vjeēarė nė shkollėn “Blackshaw Lane”, Royton, pranė Okdham, u tėrbua. Ata u thanė prindėrve ēfarė u kishte thėnė mėsuesja, ndėrsa ata kėrkuan nė drejtori pushimin nga puna. Njė baba thotė: “Djali im ia plasi tė qarit, po kėshtu edhe tė tjerėt nė klasė”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mėsuesja rrezikon largim nga puna sepse nuk beson babadimrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: