Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kriza ekonomike bėn qė dixheji tė shesė dhėmbėt e floririt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kriza ekonomike bėn qė dixheji tė shesė dhėmbėt e floririt   19/2/2009, 16:17

Kriza ekonomike bėn qė dixheji tė shesė dhėmbėt e floririt

Njė dixhej dhe artist regjistrimesh, i prekur nga kriza ekonomike, ka nė plan tė shesė dhėmbėt e floririt nė mėnyrė qė tė mbledhė para. Anthony Ghosh, i njohur me nofkėn “Dixhej Talent”, shpreson tė mbledhė 30 mijė paund
duke shitur tė 28 kurorat e arta nė gojė. Ai i zbukuroi dhėmbėt tre vite mė parė, gjė qė i kushtoi 10 mijė paund, qė tė nxiste kėshtu karrierėn e tij. “I bėra dhėmbėt me pika floriri, qė fansat e mi tė mė njihnin, gjė qė mė bėri tė njohur”, thotė ai. “Pėr shkak tė vėshtirėsive financiare jam i detyruar t’i heq. Nuk e di nė fansat e mi do tė mė njohin mė”, shton ai.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kriza ekonomike bėn qė dixheji tė shesė dhėmbėt e floririt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: