Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bankieri i papun reklamon veten rrugve me tabel-Jam pa pun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Bankieri i papun reklamon veten rrugve me tabel-Jam pa pun   19/2/2009, 16:16

Bankieri i papunė reklamon veten nė rrugė me tabelėn “Jam pa punė”

Paul Nawrocki doli nė rrugė me njė tabelė reklamuese ku thoshte se ishte nė kėrkim tė njė pune. Shumė mendonin se njė taktikė e tillė nuk do tė funksiononte, por ja rezultati. Bankieri pa punė, i cili u bė simbol i krizės financiare
nė rrugėt e Manhatanit, tani ka njė punė shumė tė mirė si llogaritar nė njė firmė. “Publiciteti qė mora pėr shkak tė reklamės tregoi se njerėzit krijues mund ta nxjerrin veten nga vėshtirėsitė pa ndihmėn e qeverisė”. 49-vjeēari thotė se dikush e vuri re nė rrugė dhe e punėsoi. “Sigurisht qė intervista ishte shumė serioze, por ishte reklama ajo qė bėri punė”, thotė ai.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bankieri i papun reklamon veten rrugve me tabel-Jam pa pun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: