Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Loja mė e re nė internet, gazetari godet Bushin me kėpucė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Loja mė e re nė internet, gazetari godet Bushin me kėpucė!   19/2/2009, 16:14

Loja mė e re nė internet, gazetari godet presidentin Bush me kėpucė!

Ngjarja e dy ditėve mė parė, kur njė gazetar iraken qėlloi me kėpucė presidentin amerikan Xhorxh W. Bush, ka ngjallur interes nė mbarė botėn.
Madje, njė britanik krijoi nė internet, njė lojė me titull “Qėllo dhe frikėso”. Tė apasionuarit pas kompjuterit, mund tė marrin nė shenjė shefin e Shtėpisė sė Bardhė, duke e goditur me kėpucė virtuale. Lojė ėshtė pritur shumė mirė, ndėrsa janė regjistruar mbi 1 milion e 400 mijė goditje tė sakta, nė kokėn e presidentit Bush.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Loja mė e re nė internet, gazetari godet Bushin me kėpucė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: