Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pica e nxehtė i shpėton jetėn 40-vjeēarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Pica e nxehtė i shpėton jetėn 40-vjeēarit   19/2/2009, 16:12

Pica e nxehtė i shpėton jetėn 40-vjeēarit
Njė picė e nxehtė pėrveē se tė shijon, mund tė tė shpėtojė edhe jetėn. Njė shpėrndarės picash nė qytetin Miramar tė Floridas, ėshtė sulmuar nga persona tė armatosur, qė kėrkonin ta grabitnin.
Arma e parė e vetėmbrojtjes e pėrdorur prej tij ishte njė picė e madhe me speca. Eric Lopez Devictoria, 40-vjec, ia hodhi picėn njėrit prej grabitesve dhe u largua me pas me vrap.
Ai arriti tė shpėtonte pėr mrekulli, edhe pse grabitėsit hapen zjarr ndaj tij. Me pas tre tė armatosurit janė arrestuar nga policia dhe do tė pėrballen me akuzėn e grabitjes me armė.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pica e nxehtė i shpėton jetėn 40-vjeēarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: