Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Binjakėt festojnė ditėlindjen nė ditė tė ndryshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Binjakėt festojnė ditėlindjen nė ditė tė ndryshme   19/2/2009, 16:10

Binjakėt festojnė ditėlindjen nė ditė tė ndryshme

Imagjinoni njė nėnė qė u thotė fėmijėve tė saj: “Gėzuar ditėlindjen ti, por jo ti”. Kjo gjė rrallė ndodh, por qėllon qė edhe ndodh. “Dy fėmijė binjakė nė Gjermani do t’i festojnė ditėlindjet e tyre nė ditė tė ndryshme, kjo sepse kanė lindur nė mesnatė”, njoftoi ditėn e djeshme zėdhėnėsi i spitalit tė qytetit Chemnitz. Kenny ka lindur 10 minuta para mesnatės, ndėrsa Valentino ka lindur 37 minuta pas mesnatės. Tė dy peshojnė 2.58 kilogramė. Prindėrit, nėna 36-vjeēare dhe babai 48-vjeēar, kanė edhe tri vajza tė tjera, kėshtu qė djemtė ishin mė se tė mirėpritur.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Binjakėt festojnė ditėlindjen nė ditė tė ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: