Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jo 13-tė vjeēari, po une 16-tė vjeēari jam babai

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jo 13-tė vjeēari, po une 16-tė vjeēari jam babai   19/2/2009, 16:07

Jo 13-tė vjeēari, po une 16-tė vjeēari jam babai

Edhe njė adoleshent britanik ka pohuar se ėshtė baba i fėmijės qė u lind nga 15-tė vjeēarja Santel Sidman. Edhe pse atėsinė e morri pėrsipėr 13-tė vjeēari Alfi Paten , gazeta “News of the World”, bėri tė ditur se 16-tė vjeēari Riēard Godsel ėshtė babai i vėrtetė i fėmijės sė lindur. “E dijė qė unė jam baba i fėmijės. Shokėt mė kanė thėnė se foshnja i ka sytė e mi, kėshtu mendon edhe nėna ime. Nėse unė jam babai, atėherė kamė tė drejtė ta dijė atė” ka deklaruar Riēard edhe pse ai ka thėnė se mė shumė nuk dėshiroj tė jetė ashtu siē shkruajn gazetat.
Adoleshenti ka treguar se ka fletur disa herė me Santel, pikėrisht nė kohėn kur ajo ka mbetur shtatzėnė. Mirėpo ai sėrish kėrkon njė test tė ADN-sė pėr tė vėrtetuar atėsinė mbi fėmijėn e lindur.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jo 13-tė vjeēari, po une 16-tė vjeēari jam babai
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: