Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mashkulli i rėndė 240 kilogramė, pozoi pėr kalendarin 2009

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Mashkulli i rėndė 240 kilogramė, pozoi pėr kalendarin 2009   19/2/2009, 16:04

Pas suksesit tė madh qė pati me kalendarin e tij pėr vitin 2008, njė amerikan i rėndė 240 kilogramė vendosi qė tė pozojė nudo edhe pėr kalendarin e vitit 2009.
Miki i trashė nga Memfisi, 29 vjeē, ka faqen e tij tė internetit nė tė cilėn ka publikuar fotografitė e tij nudo dhe gjysmėnudo, nga tė cilat planifikon tė bėjė kalendarin pėr vitin 2009.
- Ndjehem seksi dhe terheqes. Nuk shoh arsye se pse nuk mund te pozoj si te gjithe meshkujt tjere - ka deklaruar ai.
Miki, i cili me profesion eshte keshilltar financash, kalendaret e tij i shet per 14,99 dollare, qe perafersisht eshte 12 euro.
Per vitin e ardhshem ai planifikon edhe nje video me titullin “Te jetohet shendetshem edhe me teprice kilogramesh.._________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mashkulli i rėndė 240 kilogramė, pozoi pėr kalendarin 2009
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: