Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lamborghini me model tė ri - Gallardo LP560-4

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lamborghini me model tė ri - Gallardo LP560-4   19/2/2009, 15:52

Lamborghini me model tė ri - Gallardo LP560-4

Ferrari e bėnė kėtė gjė, gjithashtu edhe Porsche. Dhe tani edhe Lamborghini shtohet nė radhitje. Kur po themi qė e ka bėrė ajo e ai, e kemi fjalėn pėr njė seri tė vetme nė njė garė tė vetme dhe kėsisoj do t’ia bėjė edhe Lamborghini me modelin e tyre Gallardo LP560-4, tė cilin e kanė etiketuar si Super Trofeo.
Ēdo garė do tė veēohet me 30 vetura tė tilla, tė cilat do tė voziten nga pronarė privat me “xhepa tė thellė” dhe ekipe shitėse ndėrsa do tė jetė i pranishėm vetėm njė “vozitės I njohur” qė do tė sponsorohet nga Lambo, dhe do tė merr pjesė nė secilėn garė.
Super Trofeo ka njė peshė prej 1300 kg dhe gjithashtu pėrmban tė gjitha rekuizitat e sigurisė; pėrshtatje tė shas- tisė pėr gara, frena ABS dhe goma Pirelli, instrumentim tė ri dhe pėrmirėsime aerodinamike. Motori 5.2 litėrsh V10 me injeksion direkt dėrgon 570 kuaj drejt katėr rrotave. Nėse ju pėlqen bėni gati 200.000 euro dhe drejtohuni pėr tek shitėsi mė i afėrt i dedikuar pėr Lamborghini.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Lamborghini me model tė ri - Gallardo LP560-4   19/2/2009, 15:53


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Lamborghini me model tė ri - Gallardo LP560-4   19/2/2009, 15:53
_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lamborghini me model tė ri - Gallardo LP560-4   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lamborghini me model tė ri - Gallardo LP560-4
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: