Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Koncepti BMW 5 Series GT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Koncepti BMW 5 Series GT   19/2/2009, 15:43

Koncepti BMW 5 Series GT

Koncepti BMW 5 Series Gran Turismo mund tė pėrshkruhet si ēdo gjė qė ka tė bėjė me eksperiencėn vozitėse. Sė paku kjo ėshtė ajo qė BMW dėshiron tė godasė me kėtė veturė dhe ajo qė e ka inspiruar pėr kėtė krijim. 5-Series Gran Turismo ėshtė njė sedan aktiv progresiv. Ata zgjodhėn qė tė kategorizojnė X6-in jo si njė SUV po si njė SAV (Sport Activity Vehicle). Kėshtu qė as emėrtimi i ri Progresive Activity Sedan nuk ėshtė emėrtim i ēuditshėm.
Ēka duhet tė pėrmbajė? Tė themi se shumė elemente janė tė pranishme kėtu. Ka luks dhe nivel elegance tė sedanėve dhe komforti i 7-Series ėshtė balancuar me sportivitet. Mos tė harrojmė se ėshtė koncept, kėshtu qė detajet mbi motor dhe transmision janė tė mangėta, por mbi dizajnin dhe stilin mund tė flasim. Katėrdyershi Gran Turismo ėshtė koncept me katėr ulėse, dhe dizajni i tij sė fundi ėshtė bėrė disi modė. Ulėset e prapme ulen pėr tė liruar hapėsirė prej 1650 litrash ndėrsa tavani i xhamit “Panorama” ofron ndjenjėn qė ju dėshironi tė shijoni rrugėn.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Koncepti BMW 5 Series GT   19/2/2009, 15:46


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Koncepti BMW 5 Series GT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: