Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nė Angli kokaina mė e lirė se birra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Nė Angli kokaina mė e lirė se birra   18/2/2009, 19:48

Rėnia e vazhdueshme e ēmimeve nė tregun e drogės ka sjellė deri aty sa qė nė Angli njė “vijė” tė jetė mė e lirė sesa njė birrė nė krikėll apo njė gotė verė nė lokal, ka njoftuar ministria britanike e Punėve tė Brendshme.
Nė raport thuhet se njė gram i kokainės aktualisht kushton rreth 22 euro, e pasi qė prej njė grami bėhen 20 “vija”, i bie se narkomania ėshtė bėrė mė e lirė se alkoolizmi.

Tė dhėnat janė edhe mė alarmante nėse analizohen ēmimet e kokainės sė kualitetit tė dobėt dhe me mė pak pastėrti, sepse ato janė mė tė ulėta deri edhe nė 50 pėr qind, qė do tė thotė se kjo drogė ėshtė nė dispozicion pėr pothuajse tė gjithė, e edhe pėr ata mė tė varfrit.

Pėr kėtė gjendje Qendra Evropiane pėr pėrcjelljen e drogave fajėson Bolivinė dhe Perunė tė cilat dukshėm e kanė rritur prodhimin, qė ka sjell deri tek rėnia e vazhdueshme e ēmimit.

Foto: Ilustrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nė Angli kokaina mė e lirė se birra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: