Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nuk ka tė puthura nė stacion hekurudhor!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Nuk ka tė puthura nė stacion hekurudhor!   18/2/2009, 19:46

Drejtoria e stacionit hekurudhor tė qytetit Warrington, nė veri tė Anglisė, ka ndaluar puthjen e udhėtarėve dhe atyre tė cilat kanė ardhur pėr t’i pėrcjellė.
Me kėrkesė tė kompanisė “Virgin Rail”, trenat e sė cilės kalojnė nėpėr kėtė stacion, ėshtė vendosur njė tabelė e madhe pėr ndalesėn e tė puthurave tė cilat, siē ėshtė vlerėsuar, shkaktojnė turma tė mėdha tė trafikut nė hapėsirėn e afėrt tė stacionit hekurudhor.

Nė kompaninė “Virgin Rail” thonė se tabela mbi ndalesėn ėshtė vendosur pas kėrkesės sė pronarėve tė dyqaneve afėr stacionit.

Nė tabelė ėshtė paraqitur njė ēift i dashuruar se si puthen i cili ėshtė “shėnjuar” me ngjyrė tė kuqe si ndalesė.

Ata tė cilėt dėshirojnė tė pėrshėndeten para hyrjes nė tren edhe mė tutje do ta mund ta bėjnė kėtė nė parkingun e afėrt me pagesė, kanė njoftuar nė “Virgin Rail”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nuk ka tė puthura nė stacion hekurudhor!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: