Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qeni ia kafshon hundėn dhe ik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Qeni ia kafshon hundėn dhe ik   18/2/2009, 19:43

Policia italiane ėshtė thirrur pėr tė kapur njė qen qimedredhur qė kishte kafshuar hundėn e pronares sė saj para se tė ikte nė kopsht.
Ata ndoqėn qenin, tė emėruar Vale, rreth e rrotull kopshtit tė pronares Loredana Romano para se tė arrinin tė shpėtojnė atė qė kishte mbetur prej hundės.

Zonja Romano, 34-vjeēare nga qyteti Forli nė veri tė Italisė, ka thėnė. "Vale im i vogėl shpesh rrinte nė krevat me mua, nuk e di pse papritur ma kafshoi hundėn".

Doktorėt arritėn tė rikuperojnė hundėn e pėrtypur dhe ta ngjisin sėrish por thonė se ajo tani duhet t’i nėnshtrohet njė varg operacioneve tjera pėr tė rregulluar gėrvishtjet e shumta tė shkaktuara nga qeni.

Gruaja tanimė ia ka falur qenit tė saj, por ka thėnė se mė nuk do ta lejojė tė flej nė krevat mė me tė.

"Ėshtė dashur tė dėgjoj burrin tim i cili gjithmonė mė ka thėnė se ai duhet tė jetė i vetmi i cili duhet tė lejohet nė krevat", ka thėnė ajo.

Foto: Ilustrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qeni ia kafshon hundėn dhe ik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: