Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Wilson,Rudd & Witherspoon ne komedi te perbashket

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Wilson,Rudd & Witherspoon ne komedi te perbashket   18/2/2009, 19:42

Aktorėt e komedisė, Owen Wilson dhe Paul Rudd, do tė bashkohen pėr tė realizuar njė komedi romantike, ku aktron edhe aktorja Reese Witherspoon.
Dyshja e aktorėve janė duke biseduar pėr tė luajtur nė filmin e ri tė James L. Brooks, “How Do You Know?".

Rudd do ta luajė rolin e njė biznesmeni konkurrent tė Witherspoon, ndėrsa Wilson do ta ketė rolin e njė bejsbollisti profesionist, i cili do tė mundohet t’ia vjedh zemrėn aktores. Sipas “Variety”, xhirimet do tė fillojnė kėtė verė.

Owen Wilson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wilson,Rudd & Witherspoon ne komedi te perbashket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: